Personální a vzdělávací společnost

Back Office Support

Hledáte novou kariérní výzvu? Nechybí Vám komunikativní angličtina, pečlivost a dobré organizační schopnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Back Office Support.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Administrativní podpora týmu.
  • Zajištění potřebného vybavení kolegům.
  • Správa kalendáře vedoucího oddělení.
  • Zodpovědnost za chod kanceláře.
  • Zajištění občerstvení na jednání.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Stravenky.
  • Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.

Teď už je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3643297   Datum zveřejnění: 12.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.