Personální a vzdělávací společnost

Specialista pro recruiting

Nábor zaměstnanců, pohovory, komunikace, obchod, recruitment, HR,… poznáváš se a jsou vám tyto oblasti blízké? Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni, kteří se nebojí komunikovat a baví je práce s lidmi.

Co Vás čeká?

  • Zodpovědnost za poskytování služeb zprostředkování zaměstnanců a personálního poradenství pro naše klienty.
  • Tvoření, editace a správa jednotlivých inzerátů k poptávaným pracovním pozicím.
  • Vyhledávání a setkání s kandidáty za účelem naplnění svěřených projektů.
  • Vedení osobních pohovorů a testování uchazečů, zda jsou opravdu těmi pravými.
  • Komunikace s klienty a rozvoj vašich obchodních dovedností.
  • V rámci personálního marketingu se budete účastnit různých eventů a společenských akcí.

Co nabízíme my Vám?

  • Zajímavou prací na HPP a dobou neurčitou.
  • Finanční ohodnocení odpovídající Vaším zkušenostem a praxi.
  • Služební notebook, mobilní telefon a automobil.
  • Firemní benefity - příspěvek na stravování, výhodné mobilní tarify,možnost využití firemního rekreačního zařízení, bezplatné očkování a jiné.
  • Zkušené kolegy a tým, kde můžete růst v oblasti personalistiky.

Co by měl optimální kandidát splňovat? :

  • Máte alespoň střední vzdělání s maturitní zkouškou, vysoká škola je výhodou.
  • Nebojíte se komunikovat a potkávat se s různorodými lidmi.
  • Máte již zkušenost s výběrem zaměstnanců a vedením pracovních pohovorů.
  • Znalosti pracovního práva Vám nejsou cizí.
  • Angličtina na komunikativní úrovni Vám může být velkým plusem.
  • Vlastníte řidičský průkaz a jste aktivní řidič.
  • Jste typem parťáka a máte týmového ducha, abychom se společně mohli posouvat dál.

Je to ve Vašich rukou!

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a my se Vám ozveme. Kandidáty, kteří budou nejvíce odpovídat požadovanému profilu si dovolíme přizvat k osobnímu pohovoru.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Vraclavská 200, Vysoké Mýto, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Marek Bohuslav
Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401817
ID: 3645231   Datum zveřejnění: 15.4.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000 - 30.000 Kč / měsíc