Personální a vzdělávací společnost

Operátor skladu, Praha

Chcete stabilní zaměstnání? Jste zodpovědný a pracovitý? Potom hledáme právě Vás!
Perspektivní rodinná česká společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s. nabízí práci pro skladníky do moderně vybaveného skladu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vyskladňování a naskladňování zboží.

Co dáme my Vám?

  • Mzdu od 22.000 Kč/měsíc - závislá na výkonu a pečlivosti práce.
  • Práci na dvousměnný provoz od pondělí do pátku.
  • Příplatek za odpolední směnu 20 Kč/hod.
  • Motivující finanční ohodnocení - odměny za výkon a bezchybovost.
  • Věrnostní odměnu jednou za půl roku 6.000 Kč.
  • Stravenky a závodní stravování v areálu.
  • Možnost zajištění dotovaného ubytování pro mimopražské.
  • Příspěvek na penzijní pojištění 950 Kč/měsíc.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost zřízení VZV průkazu.
  • Možnost vzdělávání na pracovišti (jazyky).
  • Možnost využití masáží na pracovišti.
  • Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment.
  • Právní a finanční poradenství zdarma; možnost podnikové půjčky.
  • Vlastní mikrobus - přívoz a odvoz na metro.
  • Příspěvek na kulturní a sportovní činnosti – vstupy do kina, sauny, bazénu..
  • Příspěvek na letní a zimní dětskou rekreaci.
  • 2x ročně akce pro děti zaměstnanců.
  • Speciální vánoční dárek.
  • Kvalitní zázemí ve stabilní společnosti.

A co požadujeme my od Vás?

  • Schopnost manuálně pracovat.
  • Pečlivost a odpovědnost.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Průkaz VZV výhodou.

Tak jdete do toho?

Super! Stačí kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo zavolejte na +420 271 084 227.
Těšíme se na Vás!
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Paceřická 1, Horní Počernice, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
Konšelová Šarlota
Průmyslová 1472/11
10200 Praha (Hlavní město Praha)
Česká republika
+420271084227
ID: 3668835   Datum zveřejnění: 15.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 22.000 Kč/měsíc