Personální a vzdělávací společnost

IT Call Centrum kvality

Máte přehled v IT oblasti a chcete se dále rozvíjet? Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme posilu do týmu IT Call Centra kvality.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • První stupeň podpory pro uživatele.
  • Komunikace s uživateli IT systémů.
  • Řešení hlášených incidentů s IS kvality.
  • Eskalace incidentů na koncernové partnery.
  • Práce na jednu směnu / 8 hodin.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Služební mobil a notebook.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
  • Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ vzdělání v IT oboru.
  • Aktivní znalost AJ/NJ min. na úrovni B2.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Orientace v aplikacích.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3671317   Datum zveřejnění: 17.5.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000 Kč / měsíc