Personální a vzdělávací společnost

Podpora systému QMS

Máte zkušenosti z oblasti kvality? Chcete se stát součástí týmu mezinárodní společnosti? Tak hledáme právě Vás. Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme vhodné kandidáty na pozici Podpora systému QMS.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikace s externími montážními závody.
  • Tvorba dokumentů k IMS pro nové externí závody.
  • Vypracování rizik v procesech a postupech – IMS, QMS.
  • Podpora externích montážních závodů při tvorbě dokumentace.
  • Spolupráce na sjednocení systému QMS v rámci nových regionálních kompetencí.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Účast na zajímavých projektech.
  • Týden dovolené navíc.
  • Kompletní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Služební telefon a notebook.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost využití rekreačního zařízení v Harrachově.
  • Vstup do posilovny v Mladé Boleslavi zdarma.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Praxe v automobilovém průmyslu.
  • Znalost automotive standardů.
  • Certifikace kvality.
  • Ochotu cestovat do zahraničí.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3671387   Datum zveřejnění: 17.5.2019
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000 Kč / měsíc