Vedoucí náborového oddělení

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce ::
* Monitorování, analýza a optimalizace procesů náborového oddělení.
* Koordinace činností jednotlivých náborových poboček.
* Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku.
* Součinnost při realizaci HR kampaní a marketingových akcí, následné vyhodnocování efektivnosti jednotlivých akcí.
* Koordinace činností týkajících se vyřizování stížností a reklamací jednotlivých oddělení, uchazečů a
zaměstnanců.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme ::
* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Služební automobil, notebook, mobilní telefon.
* Motivační systém benefitů.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice?::
Zašlete nám strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme ::
* Min. SŠ vzdělání v oboru řízení lidských zdrojů nebo obchodu a marketingu.
* Nutná znalost náborových metodik a procesů. Adekvátní praxe na obdobné pozici.
* Praxe s vedením a hodnocením lidí 3 a více let.
* Řidičský průkaz sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3674296  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.