Mzdová/mzdový účetní

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Smetanova 987, Bakov nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude vaše náplň práce?::
* Zpracování (výpočet) mezd zaměstnanců v požadované kvalitě a ve stanovených termínech.
* Vedení mzdové agendy zaměstnanců, vystavování potvrzení apod.
* Provádění zákonných srážek pojistného a daní.
* Provádění ostatních srážek ze mzdy dle pracovněprávních předpisů - exekuce, výživné, insolvence, náhrady škod.
* Zpracování měsíčních mzdových rekapitulací za svěřená střediska, sestavení reportů a statistik dle zadání.
* Místem výkonu práce bude Bakov nad Jizerou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od vás potřebujeme?::
* Absolvování středoškolského vzdělání.
* Chuť se učit a zájem o oblast účetnictví.
* Jste zodpovědní, samostatní a především pečliví.
* Vaší výhodou bude znalost IS Helios Orange, MS Excel a docházkových systémů – není však podmínkou.
* Nové kolegy / kolegyně nově v účetnictví rádi zaškolíme!

Informace o náboru

Je to na vás!::
V případě, že splňujete výše uvedené požadavky neváhejte nás kontaktovat a zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a my se Vám co nejdříve ozveme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím vás odměníme?::
* Možností práce na HPP na dobu neurčitou.
* Možností dalšího vzdělávání v ekonomickém oboru.
* Příspěvkem na stravování.
* Dalšími firemní benefity: výhodným mobilním tarifem, možností využít firemního rekreačního zařízení, bezplatným očkováním atd.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3701699  Datum zveřejnění: 24.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.