Projektový manažer

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc32.000 - 40.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?::
* Zastřešíte správnost a aktuálnost dat v Car Konfigurátoru.
* Budete připravovat data pro vizualizaci - seznam vizualizovaného příslušenství a jeho fotky.
* Budete organizovat školení Car Konfigurátoru, budete fungovat jako podpora při jeho implementaci na jednotlivých prodejních trzích a při řešení problémů.
* Budete pracovat se SAPem a interním systémem.
* Zajistíte podporu při tvorbě komunikačních materiálů pro originální příslušenství - fotky, texty, design stránky.
* Budete spolupracovat na organizaci mezinárodních i interních akcích a přípravě prezentací.
* Budete se účastnit různých eventů v rámci České republiky i celého světa.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Máte dokončené středoškolské vzdělání.
* V angličtině se bez problémů domluvíte.
* Máte výborné prezentační a komunikační schopnosti.
* Jste silná a samostatná osobnost.
* Baví Vás práce s počítačem - interní systémy a databáze, tvorba prezentací.
* Jste aktivní řidič a nevadí Vám cestování.

Informace o náboru

Pojďte do toho s námi!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Velmi zajímavou a pestrou práci na HPP.
* Přátelské a neformální pracovní prostředí, mladý kolektiv.
* Zaškolení a další vzdělávání v oboru.
* Nástupní měsíční mzdu: 32.000 - 40.000 Kč.
* Mobilní telefon a notebook.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Příspěvek na stravování, volný vstup do posilovny v Mladé Boleslavi, možnost využívání firemního rekreačního zařízení aj.
* Nástup ideálně k 1.8.2019.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3702505  Datum zveřejnění: 25.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 40 000 Kč/měsíc32.000 - 40.000 Kč / měsíc