25 000 CZK
Personální a vzdělávací společnost

Pracovník dětské skupiny

Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání v oboru zdravotně-sociální pracovník nebo odbornou pedagogickou školu? Máte zkušenosti při výchově dětí? Přidejte se tedy k našemu zákazníkovi BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s a pojďme společně udělat dětem svět barevnější.

Jaká bude náplň Vaší práce?

• Péče o děti v dětské skupině ve věku od 1 roku do zahájení povinné školní docházky (max.12 dětí).
• Aktivní plánování obsahu dne a odpovědnost za plán výchovy a péče.
• Komunikace a spolupráce s rodiči dětí.
• Odpovědnost za dodržování pravidel v dětské skupině, odpovědnost za bezpečnost a zdraví dětí (poskytnutí první pomoc).
• Administrativní činností spojené s docházkou dětí.

Co nabízíme my Vám?

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Hrubou mzdu 25.000 Kč – navýšení po zaučení.
• Stravenky v hodnotě 85 Kč/den.
• Příspěvek na penzijní pojištění 950 Kč/měsíc.
• 5 dní dovolené navíc.
• Zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti.
• Příspěvek na kulturní a sportovní činnosti – vstupy do kina, sauny, bazénu, atd.
• Příspěvek na letní a zimní dětskou rekreaci.
• 2x ročně akce pro Vaše děti – Plavba lodí do ZOO a Mikuláš.
• Právní poradenství zdarma.

A jak si Vás představujeme? :

• Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání v oboru zdravotně-sociální pracovník nebo odbornou pedagogickou školu.
• Máte zkušenosti při výchově dětí.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte +420 272 706 448 a domluvte si schůzku.
Potřebujeme Vás!
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Paceřická 2773/1, Horní Počernice, Praha, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
Deusová Antonie
Průmyslová 1472/11
10200 Praha (Hlavní město Praha)
Česká republika
+420272706448
ID: 3709994   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000 Kč/ měsíc