Specialista zlepšování procesů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?::
* Řízení projektů v oblasti průmyslového inženýrství zaměřené na zlepšování procesů.
* Optimalizace a standardizace výrobních a nevýrobních procesů.
* Správa 3D modelů.
* Podpora při aktualizacích P-FMEA.
* Dodržování standardů a norem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?::
* Velmi zajímavou práci na HPP v okolí Mladé Boleslavi.
* 5 týdnů dovolené.
* 13. plat.
* Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
* Mobilní telefon.
* Příspěvek na životní/penzijní připojištění.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás požadujeme?::
* SŠ/VŠ vzdělání.
* Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka.
* Znalost AutoCAD, Catia, SAP.
* Orientace ve výkresové dokumentaci.
* Komunikační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3710185  Datum zveřejnění: 4.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.