Pracovník pro montáž vybavení prodejen a nábytku

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 45.000 Kč ČISTÉHO / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Montáž vybavení prodejen u našich odběratelů v ČR.
* Sestavení výstavních stěn z již vyrobených modulů.
* Montáž stojanů.
* Obklady stěn
* Sestavování nábytku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Máte dokončené SOU vzdělání, v oboru není podmínkou, nebojte, rádi Vám vše ukážeme a
naučíme.
* Pracujete samostatně a pečlivě, jste vstřícný.
* Dokážete převzít zodpovědnost za svěřenou práci.
* Jste zdravotně způsobilý.
* Řidičský průkaz skupiny B je výhoda, získáte tak příplatky za řízení vozidla.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.
Pokud se chcete dozvědět více informací o naší společnosti, podívejte se na naše stránky:
www.pamal.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na trvalý pracovní poměr
* Malý přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
* Nadstandardní platové ohodnocení: 35.000 – 45.000 Kč ČISTÉHO / měsíc.
* Platíme Vám i čas strávený na cestě na zakázku.
* Doprava na montáže firemním vozidlem.
* Příplatky za řízení vozidla.
* Řízení moderního bezpečného vozidla.
* Hrazené ubytování na montáži.
* Rázové prémie po dokončení zakázky.
* Prémie na dovolenou a na Vánoce.
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání v plné výši.
* V případě vedení montáží 5 týdnů dovolené a 13. plat.
* Mobilní telefon.
* Příspěvek na stravování a možnost stravování přímo v objektu firmy.
* Diety.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3736030  Datum zveřejnění: 9.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000 - 45.000 Kč ČISTÉHO / měsíc