Personální a vzdělávací společnost

Dělník montáže - Ústí nad Orlicí, ubytování

Staňte se členem týmu našeho nového partnera, jež se specializuje na výrobu autobusů, jejich servis, opravy a prodej náhradních dílů.
Jedná se o stabilní a trvalou práci vhodnou spíše pro muže s jednosměnným provozem a s možností přestupu do kmenového stavu.

Co od Vás očekáváme?

  • Vyučení.
  • Manuální zručnost.

Co získáte?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční variabilní složku mzdy až 2 880 Kč/měsíc.
  • Diety 206 Kč/den.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
  • Dovolenou 22 dní/rok.
  • Závodní stravování s dotací.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a správa bankovního účtu zdarma.

A co budete dělat?

  • Montovat a demontovat jednoduché části autobusů.
  • Řezat závity.
  • Montovat a ustavovat kryty a upevňovat je pomocí šroubů a matic.
  • Navlékat háčky a záclonky na záclonkové tyče a montovat je do vozu, apod.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Potřebujeme Vás!

Není tato nabídka Váš šálek kávy?

Jděte na www.dpwork.jobs.cz a vyberte si jinou nebo se podívejte na www.facebook.com/dpwork.cz.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Okres Ústí nad Orlicí
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Fajglová Žaneta
Vašátkova 28
517 01 Solnice
Česká republika
+420739582880