40 000 CZK
Personální a vzdělávací společnost

Cukrář/ka – Vedoucí provozu

Jsme rodinné pekařství s tradicí 28 let, kdy pro naše zákazníky pečeme jen to nejlepší. K našim zaměstnancům máme individuální přístup a důležitá je pro nás i péče o ně.
Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je 15 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji. V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Stojíme si za dobře odvedenou ruční prací s použitím kvalitních surovin. Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí, a zároveň Vás naučíme novým věcem. Nabízíme práci a učení v jednom.

Co budete dělat?

  • Budete se podílet na řízení výroby cukrářských výrobků dle rodinných receptur.
  • Dohlížet na všechny činnosti po celou dobu výroby, od přípravy surovin až po zdobení výrobků a také dohlížet na jejich kvalitu.
  • Budete vyvíjet a zavádět do praxe nové produkty.
  • Budete řídit, úkolovat a motivovat zaměstnance a také provádět jejich školení a zaškolování nových zaměstnanců.
  • Dále budete také zajišťovat a kontrolovat dodržování standardů kvality výroby (HACCP apod.).

Co nabízíme my Vám?

  • Perspektivu a stabilitu zaměstnání v rodinné společnosti.
  • Základní nástupní mzdu až 40 000 Kč/měsíc.
  • Osobní ohodnocení a prémie až 5 000 Kč/měsíc.
  • Osobní benefity dle dohody.
  • Možnost dalšího profesního vzdělání (odborná školení, odborné kurzy dle výběru atd.).
  • Nástup možný ihned!

Co očekáváme my od Vás?

  • Min. vzdělání SOU obor cukrář/ka nebo praxe v cukrářském oboru na vedoucí pozici.
  • Zkušenosti s řízením menšího kolektivu.
  • Zodpovědnost, časovou flexibilitu.
  • Chuť dále se rozvíjet, učit se novým věcem.
  • Životní optimismus a chuť dělat dobré věci.

Jdete do toho?

Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Topolová 840, Milovice, Nymburk, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Merhautovo pekařství, s.r.o.
Merhaut Miroslav
Pražská 614,
294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
+420603212021
ID: 3752422   Datum zveřejnění: 2.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40 000 Kč/měsíc