Projektový manažer - servisní služby

DP WORK s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
48 000 - 55 000 Kč/mesiac48 000-55 000 Kč/měsíč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co budete mít na starosti?::
*Analýzu kolizních míst nových modelů v projektové fázi z pohledu opravitelnosti/výměny dílů.
*Organizování a analýzu fyzických zástavbových zkoušek dílů pro nové modely a modely Škoda vyráběné v závodech mimo ČR.
*Prověřování servisních postupů u koncernových modelů s aplikací pro modely Škoda.
*Organizace procesu stanovení pojišťovacích tříd modelů Škoda.
*Tvorba kalkulací a vyhodnocení.

Zamestnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
*Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
*Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni – B2.
*Orientace v servisních službách a autodiagnostice.
*Velmi dobré komunikační schopnosti.

Informácie o výberovom konaní

Je to na vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici mi zašlete svůj strukturovaný životopis a já se ozvu co nejdříve nazpět!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co Vám nabízíme?::
*Velmi zajímavou pracovní pozici v mezinárodním prostředí.
*Nástupní mzdu: 48.000 - 55.000 Kč / měsíc.
*Práci na hlavní pracovní poměr..
*Služební automobil.
*Služební mobil a notebook.
*Další firemní benefity jako je příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile a jiné.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3766278  Datum zveřejnění: 18.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 48 000 - 55 000 Kč/mesiac48 000-55 000 Kč/měsíč