Servírka / Číšník v Zájezdním hostinci U Jiskrů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Přešťovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc25.000 - 35.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
• Budete pečovat o naše hosty, aby se cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.
• Poradíte s výběrem, doporučíte speciality, budete se snažit vyplnit všechna přání našich hostů.
• Budete mít na starosti čepování dobře ošetřeného piva, servis kvalitních vín a dobré kávy.
• Budete obsluhovat pokladnu.
• Můžete pracovat na 8-hodinové směny (5 dní v týdnu) nebo na 12-hodinové směny (krátký/dlouhý týden).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
• Máte dokončené SŠ vzdělání a a zkušenosti na dané pozici min. 1 rok.
• Máte alespoň základy angličtiny nebo němčiny – jezdí k nám zahraniční hosté. Ale uvítáme i milé kandidáty bez jazyků.
• Máte příjemné vystupování.
• Rádi se zdokonalujete a poznáváte nové věci, chutě a vůně.
• Nenecháte náš tým ve štychu.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Pokud se chcete dozvědět více informací o našem Zájezdním hostinci, podívejte se na naše stránky:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
• Práci na HPP v novém, příjemném prostředí a v přátelském kolektivu.
• Hrubou nástupní mzdu: 25.000 – 35.000 Kč/měsíc.
• Pravidelná školení od špičkových barmanů a top kuchařů z Prahy a ze zahraničí.
• Společné výlety za dobrým jídlem.
• Jídlo na směně za pár korun.
• Příspěvek na dojíždění pro mimokrajské.
• Při odporučení nového kolegy odměnu až 2.000 Kč.
• Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3777144  Datum zveřejnění: 2.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc25.000 - 35.000 Kč/měsíc