Řidič sk. C

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc30.000 - 33.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Přepravu vozidel a manipulaci s nimi.
* Přepravu vozidel na zkoušky včetně přebírání vozů od spedičních firem.
* Transport převážně v rámci České republiky, občas v rámci EU.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Máte řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz.
* Budeme se na Vás moci spolehnout.
* Práce je vhodná i pro aktivní důchodce.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP.
* Jízdy převážně v rámci České republiky.
* Hrubou nástupní mzdu: 30.000 - 33.000 Kč/měsíc.
* Příspěvek na stravování.
* Příspěvek na volnočasové aktivity.
* Možnost využívat rekreační zařízení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3779623  Datum zveřejnění: 4.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 33 000 Kč/měsíc30.000 - 33.000 Kč/měsíc