Vedoucí realizace projektu

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc60.000 - 80.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Budete se podílet na tvorbě konceptu unikátního stavebního projektu v Praze.
* Budete zodpovědný za tvorbu harmonogramu stavby.
* Budete dohlížet na realizaci stavby a dodržování harmonogramu a rozpočtu.
* Budete zodpovědný za definování možných rizik v rámci realizace.
* Povedete přípravný tým projektu.
* Povedete jednání s dodavateli a tendry - zodpovědnost za zpracování podkladů pro výběrová řízení a jejich vyhodnocení.
* Budete spolupracovat s vedením společnosti při uzavírání smluv s dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Máte dokončené SŠ/VŠ vzdělání ve stavební oblasti a zkušenosti s vedením větších stavebních projektů.
* Velmi dobře znáte technologie a procesy stavby.
* Orientujete se v technické a výkresové dokumentaci.
* Pracujete s MS Office a MS Project.
* Uvažujete strategicky a máte výborné organizační a komunikační schopnosti.
* Angličtina ani čeština Vám nedělají problém.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Project - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Možnost podílet se na vzniku unikátního projektu v Praze.
* Stanete se součástí týmu profesionálů, kteří myslí ve velkém a chtějí věci dělat jinak.
* Platové ohodnocení: 60.000 - 80.000 Kč / měsíc.
* Zajímavé roční bonusy.
* Časovou flexibilitu.
* Stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity a dovolenou.
* Další profesní vzdělávání i osobní rozvoj.
* Nástup možný ihned.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3814717  Datum zveřejnění: 20.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc60.000 - 80.000 Kč / měsíc