Projektový manažer - Fleet Support

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc28.000 - 35.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je?::
* O rozvíjení strategií fleet business pro 12 zemí.
* Spolupráci s Business Fleet Managery v jednotlivých zemích.
* Vytváření kalkulací a vyhodnocování obchodních příležitostí na daném trhu.
* O koordinaci fleetových kalkulací s oddělením Controllingu odbytu a tvorbě cen.
* O komunikaci a meetingu s importéry a dealery.
* Analýze trhu, plánování a reportingu.
* Monitoringu v rámci Business Monitoring Importer Aplikace (BMI).
* O vedení projektů (Diplomatic sales).
* Spolupráci se Sales manažery, Innendisty, Produktovými specialisty a též spolupráci s Volkswagen Finacial Services (VW FS).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bez čeho to nepůjde?::
* Bez minimálně středoškolského vzdělání s maturitou.
* Bez znalosti Anglického jazyka na komunikační úrovni C1.
* Bez analytického myšlení a znalosti MS Office.
* Bez strategického plánování a výborného plánování a organizace práce.
* Bez výborných komunikačních a vyjednávacích dovedností.

Informace o náboru

Je to na vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici mi zašlete svůj strukturovaný životopis v anglickém a českém jazyce a já se ozvu co nejdříve nazpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na co se můžete těšit?::
* Na velmi zajímavou práci na HPP.
* Finanční ohodnocení dle Vašich znalostí v daném oboru 28 000 Kč až 35 000 Kč.
* Možnost spolupráce na mezinárodních projektech a v mezinárodním prostředí.
* Kancelář v Mladé Boleslavi.
* Další firemní benefity jako je příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, mobilní telefon, jazykové kurzy, školení a vzdělávání, výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile a jiné.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3818182  Datum zveřejnění: 25.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc28.000 - 35.000 Kč / měsíc