C# developer pro Gopas, Praha

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Podílet se spolu s ostatními kolegy na vývoji a transformaci firemních informačních systémů od analýzy, přes samotný vývoj až k finálnímu předání uživatelům.
* Udržovat, rozvíjet a inovovat systémy stávající.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Vás očekáváme?::
* Znalost HTML5, CSS3/SCSS, Bootstrap, JavaScript / jQuery, Typescript.
* Dobrou znalost C#.
* Dobrou znalost ASP.NET Core (MVC, MVVM, WebAPI).
* Znalost OOP.
* TSQL v prostředí MSSQL.
* Entity Framework a IoC/DI (Inversion of Control / Dependency Injection).
* Základní znalost technické angličtiny.
* Týmový přístup k řešení projektů.
* Chuť se učit a odborně růst.

Výhodou:

* Znalost práce v prostředí Azure DevOps.
* Znalost Telerik Kendo DevCraft.

Informace o náboru

Zajímavá nabídka? Chcete vědět víc? Nejste si úplně jistí? ::
Pošlete nám životopis!

Nemáme povinné pracovní snídaně, teambuildingy a kolektivní trávení volného času, ani nenabízíme další vychytávky, kterými se hemží ostatní inzeráty.
Povinné je u nás analytické myšlení, selský rozum a chuť do práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co za to?::
* Zajímavé platové ohodnocení.
* Přístup k nejnovějším technologiím.
* Bezplatné školení v Gopasu a možnost získání odborných certifikací.
* Prostor a podmínky pro pracovní růst a osobní rozvoj.
* Pružnou pracovní dobu, homeoffice.
* Kancelář v Praze 10 - Vršovicích u Edenu.
* Nápoje, včetně kávy a coly, zdarma.
* Příspěvek na sportovní aktivity - multisport karta.
* Malý otevřený kolektiv.
* Možnost práce na ŽL, HPP i vedlejší pracovní poměr.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3829380  Datum zveřejnění: 10.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.