Operátor logistiky s VZV, náborový příspěvek 12 000 Kč

DP WORK s.r.o.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
144 - 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás potřebujeme?::
* Řidičský průkaz sk. B.
* Praxi v řízení VZV.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Průměrný čistý výdělek při nástupu 144 Kč/hod., po 3 měsících 150 Kč/hod., po 6 měsících 177 Kč/hod., po 12 měsících 180 Kč/hod.
* Náborový příspěvek 12 000 Kč.
* Relokační příspěvek až 3 000 Kč/měsíc (prvních 6 měsíců).
* Roční bonus až 72 000 Kč (dle délky přidělení).
* Univerzální týmový příplatek 1 500 Kč po odpracování 3 měsíců.
* Příplatek 800 Kč za mimořádnou víkendovou směnu.
* Po 6 měsících odměnu - osobní ohodnocení až 20 % ke mzdě.
* Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 30 Kč/hod.
* Příplatek za práci v SO i NE 25 %.
* Příplatek za práci přesčas 25 % (v pracovní dny, SO i NE).
* Příplatky za práci ve státní svátky 100 %.
* Příspěvek na ubytování 2 000 Kč/měsíc.
* Stravenky v hodnotě 45 Kč/směnu a dotované stravování.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Výhodné volání prostřednictvím T-Mobile v ČR.
* Bezplatné zřízení a správa platební karty u Komerční banky.

Informace o náboru

A co budete dělat?::
Budete se podílet na příjmu, přípravě a expedici drobného zboží, výrobků a součástí v malých přepravkách, atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Další sociální benefity v souladu s kolektivní smlouvou...::
* Máte možnost stát se členem Odborů KOVO MB nabízejících celoroční zdravotní programy ve formě cvičení, rekondičního plavání, masáží, saunování nebo i příspěvek na odvykání kouření; rekondiční pobyty v oblíbených lázeňských lokalitách v České republice a na Slovensku; rekreace rodin a dětí, dětské tábory, sportovní a kulturní aktivity.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3840701  Datum zveřejnění: 6.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 144 - 180 Kč/hod.