Asistent/ka prevence kriminality

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
* Dohled nad veřejným pořádkem.
* Hlášení zjištěných problémů nadřízenému.
* Asistence při řešení dalších sociálních problémů lokality dle aktuální bezpečnostní situace ve městě.
* Budete přispívat zvýšení pocitu bezpečí ve městě Mladá Boleslav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my Vám?::
* Pracovní dobu po – pá 7–15, 15–23.
* Hrazený zácvik na pozici Asistent/ka prevence kriminality – po úspěšném ukončení zácviku a splnění všech podmínek, možnost pracovního zařazení na pozici Asistent/ka prevence kriminality u Magistrátu města Mladá Boleslav.
* Mzda až 25 000 Kč/btto.
* Možnost čerpání benefitů (stravenky, příspěvek na bydlení).
* Možnost dalšího vzdělávání.

Informace o náboru

Pojďme společně udělat naše město bezpečnějším!::
V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme co nejdříve nazpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?::
* Máte dobrý zdravotní stav.
* Dosáhl jste plnoletosti.
* Máte čistý trestní rejstřík.
* Nemáte problém pracovat v terénu a vyznáte se v Mladé Boleslavi.
* Jste komunikativní osoba. Uvítáme znalost komunikace v jazyce slovenském, polském, rumunském, bulharském či romském.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3913089  Datum zveřejnění: 18.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 Kč / měsíc