Prodejce/skladník v Náchodě Po-Pá, volné víkendy

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Na Hamrech 874, Náchod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 19 000 Kč/měsíc19.000 - 25.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Maloobchodní prodej a poradenství zákazníkům.
* Příjem a uložení zboží ve skladu.
* Organizační zajištění objednávek - příprava zboží, výdej, zajištění dopravy.
* Pozice je vhodná spíše pro muže, protože se často manipuluje s těžšími předměty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Orientujete se v sortimentu voda, topení, sanita.
* Máte dokončené SŠ/SOU vzdělání.
* Máte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič.
* Oprávnění na VZV není nutností, ale výhodou.
* Baví Vás komunikace s lidmi, řešíte problémy s chladnou hlavou.
* Máte dobrou uživatelskou znalost PC.
* Zodpovědnost a pečlivost Vám nejsou cizí a můžeme se na Vás spolehnout.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na hlavní pracovní poměr v Náchodě.
* Volné víkendy - pracujeme od pondělí do pátku na jednu směnu.
* Nástupní mzdu 19.000 - 25.000,- Kč / měsíc včetně všech bonusů a prémií.
* Vzdělávání a osobní rozvoj.
* Příspěvek na stravování.
* Zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti.
* Rekondiční volno.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců