Recruiter/ka Junior

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
15.6.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě čeká?::
*Budeš tvořit, editovat a spravovat jednotlivé inzeráty k poptávaným pracovním pozicím.
*Budeš vyhledávat vhodné kandidáty za účelem naplnění svěřených projektů.
*Komunikace s klienty a rozvoj Tvých obchodních dovedností.
*Vše ostatní tě naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžeš těšit?::
*Na zajímavou práci na HPP a dobu neurčitou.
*Na finanční ohodnocení odpovídající Tvým zkušenostem a praxi.
*Na služební notebook, mobilní telefon.
*Na další firemní benefity - například příspěvek na stravování, možnost využití firemního rekreačního zařízení,
bezplatné očkování a jiné.

Informace o náboru

Líbí se ti naše nabídka?::
Pak zašli, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a my se Ti ozveme. Můžeš nás též kontaktovat na naší bezplatné lince 800 310 013.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:::
*Máš alespoň střední vzdělání s maturitní zkouškou, vysoká škola Ti je výhodou.
*Nebojíš se komunikovat a potkávat se s různými lidmi?
*Máš již zkušenost s výběrem zaměstnanců a vedením pracovních pohovorů? Pokud ne, rádi Tě to naučíme!
*Angličtina na komunikativní úrovni bude plus.
*Vlastníš řidičský průkaz a jsi aktivní řidič.
*Chceš na sobě pracovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3924289  Datum zveřejnění: 15.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.