Vedoucí zubní lékař/lékařka s praxí

DP WORK s.r.o.

Místo práce
náměstí Míru 336, Horní Litvínov, Litvínov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 150 tis./měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
* Každodenní péče o pacienty.
* Účast na chodu ordinace.
* Tvorba léčebných plánů.
* Organizace zaměstnanců.
* Vzdělávání se formou školení zajištěných společností.
* Spolupráce s laboratoří.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Vás vyžadujeme?::
* Odbornou způsobilost – vysokoškolské vzdělání lékařského směru v oboru stomatologie.
* Minimální praxi v oboru 2-3 roky.
* Zdravotní způsobilost.
* Profesionální přístup k pacientům.
* Komunikační a organizační dovednosti.
* Uživatelskou znalost práce na PC, znalost MS Office.
* Zodpovědnost a časovou flexibilitu.
* Zájem o dlouhodobou spolupráci.

Informace o náboru

Oslovili jsme Vás?::
Budeme se tedy těšit na Vaši odpověď. Hledáme stabilního člena teamu, který povede zaběhlou stomatologickou ordinaci, bude se podílet na celém jejím chodu, za to nabízíme vysoké ohodnocení a % ze zisku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak Vás odměníme?::
* Mzdou 80 - 150 tis. Kč/měsíc + podílem na zisku celé ordinace.
* Možností bydlení přímo nad ordinací nebo pronájmu služebního bytu.
* Notebookem a mobilním telefonem.
* Možností služebního vozu.
* Příspěvkem na penzijní a životní připojištění.
* Další dle domluvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3927323  Datum zveřejnění: 22.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 - 150 tis./měsíc