Personální a vzdělávací společnost

Konstruktér, Domažlice

Jsme firma Intesco s.r.o. zabývající se individuální a sériovou výrobou z oceli, nerezové oceli a hliníku. Do svého kolektivu hledáme konstruktéra. Nabízíme Vám zajímavou práci ve firmě s 25letou zkušeností s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť a balkonů.

Co budete dělat?

  • Konstrukční výkresy pro ocelové konstrukce, ploty, vrata, dveře a zakázkovou výrobu.
  • Pracovat v programech GstarCAD a TENADO METALL 2D.

Co od Vás požadujeme?

  • Min. SOU.
  • Znalost technického kreslení a znalost práce s technickou dokumentací.
  • Znalost německého jazyka a zkušenost s prací v Německu výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Stravenky.
  • Mzdu 40 000 Kč/měsíc.
  • 5 dní dodatkové dovolené.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na telefonních číslech 379 776 000, 379 430 120 nebo na e-mailu [email protected] Těšíme se na Vás.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Masarykova 545, Bezděkovské Předměstí, Domažlice, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
INTESCO, s.r.o.
Bacherová Lenka
Masarykova 545
344 01 Domažlice
Česká republika
379 776 000, 379 430 120
ID: 3927456  Datum zveřejnění: 22.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 Kč/měsíc