Pekař/ka - dělník, Praha

DP WORK s.r.o.

Místo práce
U Silnice 949, Praha 6-Ruzyně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaším úkolem?::
Budete se podílet na ruční výrobě pekařských výrobků dle rodinných receptur. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, ale s možností individuálního nastavení směn.
Obáváte se, že nemáte dostatečnou praxi? Nebojte se, máme pro Vás připravené pečlivé zaškolení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit? ::
* Perspektivní a stabilní zaměstnání v rodinné společnosti.
* Základní nástupní mzdu až 25 000 Kč/měsíc hrubého.
* Osobní ohodnocení a prémie až 3 000 Kč/měsíc hrubého.
* Příplatky za práci v noci, SO a NE až 2 000 Kč/měsíc hrubého.
* Speciální ceny pro zaměstnance na naše výrobky ve výši 50 %.
* Možnost sjednat si práci na částečný úvazek.
* Možnost přivýdělku na rodičovské dovolené.
* Nástup možný ihned!

Informace o náboru

Jdete do toho?::
Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?::
* Máte min. základní vzdělání / SOU nebo praxe v pekařském oboru vám bude výhodou.
* Jste manuálně zruční a „práce Vám jde od ruky“.
* Zodpovědnost a pečlivost Vám nejsou cizí a můžeme se na Vás spolehnout.
* Máte chuť dále se rozvíjet, učit se novým věcem.
* Jste osobnost plná životního optimismu a chuti dělat dobré věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3929236  Datum zveřejnění: 25.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč/měsíc