Personální a vzdělávací společnost

Advokátní koncipient/ka

Hledáte možnost všeobecné právní praxe v Ostravě? Pak možná jste ten pravý do našeho týmu! Praxe není podmínkou, jen chuť učit se novým věcem a rozvíjet se.

Advokátní kancelář Rybář a Karchňáková hledá advokátního koncipienta / koncipientku. Jsme menší zavedená kancelář v centru Ostravy, poskytujeme služby především v oblasti obchodního, občanského a pracovního práva.

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené VŠ magisterské studium, obor právo na právnické fakultě ČR
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Dobrý písemný projev
  • Znalost práce na PC, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou náplň práce
  • Možnost získání všeobecné právní praxe potřebnou k advokátním zkouškám
  • Neformální přístup
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Mzda dle zkušeností

Je to na Vás!

Prosíme o zaslání CV a průvodního dopisu (obsahem by mělo být zdůvodnění, proč u nás chcete pracovat) na kontaktní email: [email protected] nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
28. října 1610/95, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
vysokoškolské II. stupně
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
Advokátní kancelář Rybář a Karchňáková
JUDr. Karchňáková Hana
28.října 1610/95
702 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3931054  Datum zveřejnění: 30.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.