Personální a vzdělávací společnost

Projektový manažer

Hledáte novou kariérní výzvu? Jste proaktivní a máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti údržby? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho významného zákazníka ŠKODA AUTO hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer.

Co Vás čeká?

  • Řízení projektů strategie údržby 2025 - výroba, údržba, IT systémy.
  • Tvorba projektů - plánování, realizace, monitoring, reporting.
  • Vedení komunikace napříč odděleními ŠKODA AUTO.
  • Koordinace a hodnocení nově implementovaných technologií.
  • Řízení rozpočtu projektu.

Co Vám nabízíme?

  • Velmi zajímavou práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Týden dovolené navíc.
  • Telefon, notebook, služební automobil.
  • Příspěvek na stravování.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s vedením projektů.
  • Znalost postupů a principů agilního managementu.
  • Komunikativnost a flexibilitu.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819
ID: 3934916  Datum zveřejnění: 8.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.