Projektant pozemních staveb

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 1899/112, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?::
* Projektanta, posilu do našeho pracovního týmu.
* Inženýra, stavaře nebo architekta s citem pro technické řešení.
* Ale především hledáme platného člena ateliéru, který má chuť zúčastnit se práce na zajímavých projektech a svoji invenci a dovednost rozvíjet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Očekáváme od Vás znalost práce v AutoCadu a REVITU.
* Praxe vítána, ale není podmínkou.
* Jste zodpovědná osoba.

Informace o náboru

Je tato nabídka Váš šálek kávy?::
V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže. Kontaktovat nás můžete i na +420 774 533 901. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od nás dostanete?::
* Nabízíme trvalý pracovní poměr, plný nebo i částeční úvazek ale i jiné formy spolupráce jsou možné.
* Zcela jistě je naše nabídka zaměstnání vstupenkou k profesionálnímu růstu.
* Práci v mladém dynamickém kolektivu se zkušenostmi i s velkými projekty.
* Máme kanceláře v Praze na Vinohradské třídě - jsou mimořádně dobře přístupné veřejnou dopravou.
* Pracovní doba bude záležet na domluvě s vedením.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3949088  Datum zveřejnění: 10.8.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.