Řidič mezinárodní kamionové dopravy

DP WORK s.r.o.

Místo práce
České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak si Vás představujeme?::
* Vlastníte řidičské průkazy sk. C+E.
* Jste zodpovědná a samostatná osoba.
* Máte čistý výpis z rejstříku trestu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude Vaší náplní práce?::
* Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem.
* Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče.
* Ukládání a zajištění nákladu na vozidle.
* Kontrola technického stavu vozidla.
* Kontrola vykládky vozidla a předávání doprovodných dokumentů.

Informace o náboru

Tato nabídka Vás zaujala?::
Paráda! Zašlete Váš životopis na [email protected] nebo volejte na +420 724 117 367 a domluvte si schůzku. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme my Vám?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Mzdu až 50 000 Kč/měsíc.
* Pracovní dobu Po-Pá nebo dohodou.
* Dovolenou navíc.
* Mobilní telefon.
* Vzdělávání, školení a kurzy samozřejmostí.
* Příspěvek na dopravu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3965090  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 Kč/měsíc