Montážní technik optických kabelů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Jetřichovická 747/18, Praha 9-Prosek, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Budovat optické sítě na klíč od výstavby, vnitřního rozvodu po svaření a změření celé trasy k zákazníkovi po celé ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co byste měli mít?::
* Zkušenost se svařováním a měřením optických vláken.
* Vyhlášku 50.
* Řidičský průkaz sk. C + E výhodou.
* Chuť učit se novým věcem.
* Základy Microsoft Ofiice.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Skvělé! Vaše životopisy zasílejte na [email protected]. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co nabízíme my Vám?::
* Práci na živnost nebo na brigádu.
* Dobré platové ohodnocení.
* Ubytování mimo Prahu.
* Finanční odměny za dobře odvedenou a dokončenou zakázku.
* Mobilní telefon, neomezené volání a data.
* Notebook.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3965406  Datum zveřejnění: 9.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.