Personální a vzdělávací společnost

ERP Specialista pro informační systém

Hledáme ERP Specialistu pro informační systém Infor.

Náplň práce:

  • Implementace a koordinace ERP procesů a nástrojů ve výrobním prostředí
  • Práce s informačním systémem a aktivní optimalizace
  • Vedení a organizace týmu
  • Zaškolení zaměstnanců jak pracovat s informačním systémem Infor

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Firemní benefity.
  • Příjemné pracovní prostředí.

Požadavky na pracovní pozici:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií.
  • 3-5 let zkušeností s ERP systémy.
  • Základní znalosti projektového řízení.
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Angličtina na komunikativní úrovni a pro běžnou korespondenci.
  • Zkušenosti v prostředí nadnárodní společnosti výhodou.

Případné dotazy rádi zodpovíme u osobního pohovoru.

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Olomouc
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
Kontakt:
PANORAMA I.L.A., s.r.o.

Tř. Svobody 31
779 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3969641  Datum zveřejnění: 17.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.