Technický dozor/ Správce stavby

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Čs. legií 445/4, Trnovany, Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícaž 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
* Provádět dozor na vodohospodářských, pozemních a dopravních stavbách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co byste měli mít?::
* Dokončené VŠ vzdělání (chemického, strojírenského, stavebního směru nebo životní prostředí).
* Schopnost učit se novým věcem.
* Uživatelskou znalost s PC (MS Office, správa webových stránek).
* Řidičský průkaz sk. B a být aktivním řidičem.
* Komunikativnost, pečlivost, samostatnost a profesionalitu.
* Seriózní vystupování a schopnost jednat se zákazníkem.
* Odpovědný přístup k řešení pracovních úkolů a být týmový hráč.
* Schopnost zvládat nárazově zvýšené pracovní zatížení.
* Znalost cizího jazyka výhodou.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte Vaše životopisy na [email protected].
Těšíme se na setkání s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme my Vám?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Mzdu až 30 000 Kč/měsíc.
* Pestrou práci v kanceláři i v terénu (realizujeme zakázky v celé ČR i v zahraničí).
* Odborné a profesionální zázemí v přátelském kolektivu.
* Podporu profesního vzdělávání.
* Služební automobil.
* Telefon.
* Notebook.
* Stravenky.
* Nástup možný ihned.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců