Personální a vzdělávací společnost

Stock Manager, Olomoucký kraj

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Stock manager!

Náplň práce:

  • Organizace a řízení skladu, kontrola zásob, přepravy, příjmu a skladování.
  • Kontrola úrovně zásob a jejich optimalizace včetně zajištění dostupnosti materiálu pro výrobu.
  • Práce s informačním systémem, modernizace procesů a jejich optimalizace.
  • Tvorba systému plánování ve spolupráci s ostatními odděleními.
  • Analýza dat a jejich přesné vyhodnocení.
  • Vedení a organizace týmu.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Firemní benefity.
  • Příjemné pracovní prostředí.

Požadavky na pracovní pozici:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • 5 let zkušeností v prostředí výroby.
  • Zkušenosti s řízením obchodu s nízkým a středním objemem výhodou.
  • Znalost ERP systémů v logistických/výrobních oblastech (SAP, Oracle, Infor).
  • Výborné manažerské a organizační schopnosti.
  • Výborná znalost anglického jazyka.

Je to na Vás!

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na osobní setkání.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Olomoucký kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Kontakt:
PANORAMA I.L.A., s.r.o.

Tř. Svobody 31
779 00 Olomouc
Česká republika