Personální a vzdělávací společnost

Hlavní účetní

Rádi bychom Vám nabídli novou profesní příležitost, ve které uplatníte své dosavadní znalosti v oblasti zpracování kompletní účetní agendy. Orientujete se v daňové problematice? Domluvíte se anglicky a slova jako MS Dynamics a PAMICA Vám nejsou cizí? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Kompletní vedení účetnictví (fakturace, mzdy, majetek, daně).
  • Stanovení účetních metod a postupů.
  • Komunikace s auditory, daňovými poradci a finančním úřadem.
  • Zpracování přiznání k DPH, kontrolní a souhrnné hlášení.
  • Komplexní zpracování mzdové agendy.
  • Zpracování statistických výkazů a provádění závěrkových operací.

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Finanční ohodnocení 40.000 - 50.000 Kč / měsíc.
  • Možnost využívat home-office.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxe na obdobné pozici min. 4 roky.
  • Anglický jazyk na úrovni B1.
  • Orientace v daňové problematice.
  • Výborná znalost podvojného účetnictví, účetních předpisů a principů.
  • Znalost MS DYNAMICS a PAMICA - výhodou.

Je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Požadované vzdělání:
vysokoškolské I. stupně
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Kostihová Aneta
Smetanova 987
29401 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420703401819