Personální a vzdělávací společnost

ZF Passive Safety - Seřizovač

Čistý hodinový výdělek až 170 Kč / Ubytování.

Přidejte se k týmu našeho zákazníka ZF Passive Safety Czech s.r.o a pojďte se podílet na výrobě dílů, které chrání lidské životy, vyrábíme bezpečnostní pásy do aut.
✔ Čeká Vás práce ve vícesměnném provozu.

Co budete dělat?

► Podílet se na seřizování strojů.

Co byste měli mít?

► Odborné vyučení technického směru.
► Praxi ve strojírenství a zkušenosti s opravou zařízení a pneumatických systémů.
► Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.

A co dostanete Vy od nás?

► Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
► Základní mzdu 20 400 Kč/měsíc.
► Pohyblivou složku mzdy 0 - 1 000 Kč/měsíc.
► Kvalifikační bonus 0 - 3 500 Kč/měsíc.
► Příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.
► Příplatek za noční směnu 12 %.
► Diety 229 Kč/den.
► Příspěvek na údržbu oděvů 315 Kč/měsíc.
► Mimořádnou odměnu 0 - 1 500 Kč/měsíc.
► 5 dní dovolené navíc.
► Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
► Příspěvek na vlastní ubytování až 2 000 Kč/měsíc.
► Stravování zajištěné v závodě.
► Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
► Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Je to na Vás!

✔ Stačí jen kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku
☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Nezaujala Vás tato nabídka?

Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také
nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Hlavenec 161, Hlavenec, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc.
Tř. Václava Klementa 823
29301 Mladá Boleslav
Česká republika