Personální a vzdělávací společnost

Analytik vývoje prodejů

Máte analytické myšlení a práce s Excelem Vám nedělá žádné potíže? Domluvíte se velmi dobře anglicky? Pak pro našeho partnera ŠKODA AUTO a.s. hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Pravidelný reporting vývoje automobilového trhu ve vybraných zemích.
  • Pravidelný reporting zůstatkových hodnot pro vybrané konkurenty.
  • Analýza vývoje prodejů jednotlivým velkoodběratelům.
  • Příprava podkladů pro strategická rozhodnutí.
  • Podpora prodeje vozů diplomatům a s tím související administrativa, vyhodnocování aktivit projektu a reporting.

Co nabízíme?

  • Práci na HPP v mezinárodním prostředí.
  • Služební notebook a mobilní telefon.
  • Stravenky.
  • Možnost využívat rekreační zařízení v Harrachově.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikační úrovní B2.
  • Analytické myšlení a dobrá znalost MS Office-především Excel.
  • Samostatnost a organizovanost.
  • Zodpovědnost.

Teď už je to na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Říhová Simona
Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 4020680  Datum zveřejnění: 14.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: FIX 36.000 + VS 2.000 CZK