Technický fotograf

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Řepov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc25.000 - 30.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?::
* Focení náhradních dílů a příslušenství ŠKODA AUTO pro elektronický katalog ETKA v Parts Center Mladá Boleslav Řepov.
* Kontrola kvality fotografií dle manuálu.
* Samostatné objednávání dílů pro focení na základě měsíčního plánu v interním systému.
* Manipulace s díly pro zabezpečení fotografií.
* Výkazy a nahrávání fotografií do systému SAP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?::
* Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech 25 – 30.000 Kč btto.
* Pracovní poměr HPP v jednosměnném režimu.
* Perspektivní a stabilní zaměstnání.
* Technické vybavení pro výkon práce.
* Dovolenou 25 dnů.
* Stravenkový paušál 60 Kč/ den.
* Další benefity jako např. očkování, zvýhodněné ceny v rekreačním zařízení v Harrachově, příspěvky sportovní zařízení aj.
* Nástup možný ihned.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?::
* Alespoň základní schopnost práce s fotografickou a výpočetní technikou.
* Dokončené středoškolské vzdělání.
* Umíte pracovat samostatně, rychle a pečlivě.
* Schopnost pracovat s cloudovými uložišti a se systémem SAP (zaškolíme).
* V práci si umíte vytvořit systém a uspořádání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců