Personální a vzdělávací společnost

Technický fotograf

V rámci projektu pro společnost ŠKODA AUTO hledáme na pozici Technický fotograf vhodné uchazeče, kteří mají smysl pro detail a schopnost samostatně pracovat na zajišťování fotografií technických komponentů pro elektronický katalog ETKA. Práce je vhodná i pro absolventy.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Focení náhradních dílů a příslušenství ŠKODA AUTO pro elektronický katalog ETKA v Parts Center Mladá Boleslav Řepov.
  • Kontrola kvality fotografií dle manuálu.
  • Samostatné objednávání dílů pro focení na základě měsíčního plánu v interním systému.
  • Manipulace s díly pro zabezpečení fotografií.
  • Výkazy a nahrávání fotografií do systému SAP.

Co Vám nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech 25 – 30.000 Kč btto.
  • Pracovní poměr HPP v jednosměnném režimu.
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání.
  • Technické vybavení pro výkon práce.
  • Dovolenou 25 dnů.
  • Stravenkový paušál 60 Kč/ den.
  • Další benefity jako např. očkování, zvýhodněné ceny v rekreačním zařízení v Harrachově, příspěvky sportovní zařízení aj.
  • Nástup možný ihned.

Co od Vás očekáváme?

  • Alespoň základní schopnost práce s fotografickou a výpočetní technikou.
  • Dokončené středoškolské vzdělání.
  • Umíte pracovat samostatně, rychle a pečlivě.
  • Schopnost pracovat s cloudovými uložišti a se systémem SAP (zaškolíme).
  • V práci si umíte vytvořit systém a uspořádání.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Řepov
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika