Procesní inženýr / Process Engineer

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Náchodská 145, Nové Město nad Metují, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké budou Tvoje úkoly?::
* Budeš řídit projekty v oblasti průmyslového inženýrství zaměřené na zlepšování procesů.
* Analyzovat výrobní a nevýrobní procesy v Ammannu.
* Identifikovat a eliminovat plýtvání, snížit výrobní náklady a dosáhnout lepší výrobní marže.
* Optimalizovat a standardizovat výrobní procesy; vybalancování linek.
* Aplikovat metody průmyslového inženýrství ve výrobě a v organizaci.
* Provádět analýzy a měření spotřeby práce v oblasti výroby a návazně logistiky i administrativy.
* Podílet se na zavádění nových produktů a procesů do výroby, stejně jako strategických inovací.
* Připravovat návrhy nových pracovních postupů na zvýšení efektivity, produktivity i ergonomie.
* Moderovat wokshopy v oblasti procesů.
* Působit jako lektor a mentor pro pracovníky výroby.
* Budeš spolupracovat s týmem technologů, mistrů a inženýrů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Tebe očekáváme?::
* VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo řízení výroby.
* Komunikativní úroveň znalosti AJ.
* Znalost práce na PC; MS Word, Excel, Outlook, PPT, Project – pokročilá uživatelská úroveň.
* Prokazatelná zkušenost procesního inženýrství ve strojírenské výrobě.
* Uživatelská znalost IS pro řízení výroby – SAP výhodou.
* Znalost principů Lean Manufacturing.
* Metody pro stanovení norem spotřeby práce.
* Projektové řízení – zkušenost s projekty výrobní optimalizace (ideálně linková výroba).
* Je důležitý pro nás Tvůj aktivní přístup, plánování práce a tah na cíl, samostatnost a schopnost řešení problémů.
* Oceníme Tvou flexibilitu a kreativitu.
* Potřebujeme Tvoji schopnost otevřené komunikace a mentoringu.
* Očekáváme a podpoříme Tvé odhodlání v kariérním růstu v rámci společnosti.

Informace o náboru

Bohatou nabídku benefitů:::
* Příspěvek na dojíždění.
* Penzijní spoření.
* Příspěvky na sport, kulturu, fitness, zdraví a dovolenou formou kafeterie.
* Dotované stravování v sídle zaměstnavatele.
* Zvýhodněné volání.
* Systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje, jazykové kurzy.
* 5 týdnů dovolené.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Za dobře odvedenou práci Ti nabízíme:::
* Zaměstnání v silné firmě s tradicí.
* Zaškolení při nástupu do zaměstnání.
* Příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv.
* Pracovní doba 37,5 hodiny týdně.
* Mzdu odpovídající Tvým zkušenostem a výkonu.
* Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4029232  Datum zveřejnění: 4.2.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.