Personální a vzdělávací společnost

Rollout Manager Junior

Hledáte novou kariérní výzvu? Nechybí Vám komunikativní angličtina a máte zkušenosti s projektovým řízením? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Pro našeho klienta ŠKODA AUTO hledáme manažery na pozici Rollout Manager Junior – vývoj a implementace nové verze aplikace mobilní údržby. Stanete se součástí unikátního projektu Industry 4.0.

Co Vás čeká?

  • Nasazení aplikace mobilní údržby v provozech závodu (svařovna, nářaďovna, lakovna atd).
  • Příprava školení a proškolení uživatelů a administrátorů.
  • Zpracovávání a vytváření rollout plánu pro cca 15 provozů.
  • Definice samotného rollout procesu.
  • Koordinace činností při rolloutu a vývoji aplikace.
  • Sestavení týmu pro tvorbu školení.
  • Příležitostné služební cesty po výrobních závodech v ČR.

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavou práci na HPP.
  • Motivující finanční ohodnocení: 55.000 - 80.000 Kč/měsíc. Odměna je závislá na dosavadní praxi a míře odborné úrovně.
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech a v mezinárodním prostředí.
  • Týden dovolené navíc.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Služební automobil.
  • Příspěvek na stravování.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-mobile.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2.
  • Zkušenost s řízením projektů v oblasti softwarových řešení min. 2 roky.
  • Znalost postupů a principů agilního managementu

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek, živnost
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou