Personální a vzdělávací společnost

Plánovač/ka výroby

ASPERA technology s. r. o.

ASPERA technology vznikla v roce 2013 jako výrobní středisko společnosti ASPERA, která má na jihu Čech dlouholetou tradici již od roku 1991. ASPERA technology se zaměřuje zejména na zakázkovou kovovýrobu. Nabízí komplexní služby od konstrukce, zpracování plechu, svařování, práškové lakování, montáž, elektromontáž, obrábění a zajišťuje i službu konsignačního skladu. ASPERA technology je natolik úspěšná, že se v roce 2019 stala samostatnou firmou. Pro další růst hledáme nové spolupracovníky.

Co Vám prozradíme stručně o pozici?

Plánovač výroby úzce spolupracuje s týmem plánovačů a koordinátorkou výrobního procesu. Tento tým má na starosti průběh zakázek od přijetí objednávky, potvrzení termínu zákazníkovi, zaplánování do výroby a operativní úpravy plánu pro všechna výrobní oddělení. Jeho silnou stránkou je logické myšlení, selský rozum a práce se systémem. Pozice plánovače je vhodná i pro absolventa po škole, který se chce rozvíjet.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • plánování zakázek,
  • řízení zakázek v ERP systému,
  • kontrola chybějícího materiálu pro výrobu,
  • příprava kapacit pro jednotlivá oddělení,
  • komunikace se zákazníkem,
  • komunikace s kolegy z ostatních oddělení (technologie),
  • operativní reagování na změny zákazníků.

Co Vám nabízíme?

  • možnost osobního rozvoje,
  • zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky,
  • individuální prémie za výkon,
  • náborový příspěvek,
  • 20 dní dovolené a až 6 dní věrnostního volna,
  • práci v moderním čistém prostředí a mladém kolektivu,
  • firemní aktivity: Paintball, rodinné dny,
  • parkování a MHD před areálem společnosti,
  • odborné vzdělání v oboru, zaškolení na nabízenou pozici,
  • závodní jídelna v areálu firmy,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na sport a fitness.

Co požadujeme?

  • vzdělání strojírenského směru nebo praxi v oboru,
  • logické, analytické myšlení,
  • znalost práce na PC (Excel nutnost),
  • praxi v oboru plánování výhodou,
  • dobré komunikační schopnosti (cizí jazyk výhodou),
  • zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost,
  • flexibilitu a chuť učit se novým věcem.

Chceš? Máš na to! Nastup k nám.

Těšíme se na Tebe. Zašlete nám svůj životopis a přihlašte se tak k výběrovému řízení nebo volejte přímo naší personalistce Veronice Tudosie na tel: 606 072 964

Rosteme a stále hledáme posily do našeho týmu. Podívej se na další volné pozice na https://asperatechnology.cz/category/kariera/:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Křižíkova 734/1, České Budějovice, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
Tudosie Veronika
Křižíkova 734/1
37001 České Budějovice
Česká republika
+420606072964