Personální a vzdělávací společnost

Trenér obchodních dovedností

Vedení kolektivu, zaučování nováčků, tréninky obchodních dovedností a motivace týmu je to co Vás baví? Pak jste to Vy, koho hledáme.

Pro našeho klienta, společnost A-GIGA s.r.o., zabývající se telemarketingem, hledáme nové kolegy do týmu na pozici trenéra a kouče.

Co bude Vaším úkolem?

  • Zaškolování nových operátorů
  • Náslechy a hodnocení hovorů, předávání zpětné vazby
  • Školení obchodních, komunikačních a prodejních dovedností
  • Tréninky, aktivní týmová spolupráce
  • Odpovědnost za výsledek celého týmu
  • Motivace prodejního týmu

Jak si Vás představujeme?

  • Bez praxe v call centru to nepůjde, v ideálním případě jako trenér či teamleader
  • Velmi oceníme zkušenost s projekty mobilních operátorů a energetiky, ale není to podmínkou
  • Pozitivní myšlení však podmínkou je
  • Komunikační dovednosti máte v malíku
  • Iniciativní přístup, orientace na výsledek a obchodní dovednosti je pro Vás samozřejmostí
  • Umíte kopat za tým
  • MS Word, Excel na uživatelské úrovni nám postačí

A co Vám můžeme nabídnout my?

  • Přátelský kolektiv
  • Motivační platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Pracovní doba 7.30 – 18.15 (směnný provoz), pondělí-pátek
  • Školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky
  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní firmy s několika prosperujícími pobočkami
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek penzijní připojištění, hmotné odměny, slevy na zboží, produkty i služby atd.
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

Jste to Vy, koho hledáme? Pak neváhejte a zasílejte své CV, ať spolu můžeme probrat detaily. Budeme se těšit.

Neoslovila Vás tato pozice? Nevadí, obsazujeme i mnoho dalších, které nalezne na: http://dpwork.jobs.cz
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Kladno - Vinařice
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bočková Molková Marcela
Tř. Národní svobody 158/9
39701 Písek
Česká republika
+420704849659