Personální a vzdělávací společnost

Mistr ve výrobě vzduchotechniky

Hledáte nové pracovní uplatnění a máte zkušenost s vedením pracovního kolektivu? Orientace v technické dokumentaci pro Vás není problém? Už Vás nebaví směnný pracovní provoz?

Pak jste to Vy, koho hledáme a potřebujeme. Pro našeho klienta, strojírenskou společnost s mnohaletou tradicí, obsazujeme pracovní pozici mistr ve výrobě.

Co Vás čeká?

  • vedení kolektivu (cca 20/30 zaměstnanců) na svěřeném úseku
  • odpovědnost za dodržování daných technologických postupů
  • koordinace práce na vymezeném pracovišti
  • zodpovědnost za plnění výrobních úkolů dle předepsané dokumentace
  • zajištění plynulého toku materiálu do výroby
  • kontrola výrobních procesů, provádění záznamů a řešení příčin zmetkovitosti, zajištění náprav

Co potřebujete?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve výrobní společnosti na vedoucí pozici
  • organizační a řídící zkušenosti
  • práce na PC (MS Office)
  • zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí nadnárodní společnosti s mnohaletou tradicí v ČR
  • jednosměnný pracovní provoz
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí (od nás se odchází do důchodu)
  • základní mzda + variabilní složka mzdy
  • roční odměny (13.mzda)
  • příspěvek na dopravu, dotované stravné, další příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 25 dní dovolené

Líbí se Vám naše nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Potom neváhejte a zašlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme...

Není tato nabídka přímo pro Vás? Nevadí, obsazujeme i jiné pracovní pozice, které najdete na:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Milevsko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bočková Molková Marcela
Tř. Národní svobody 158/9
39701 Písek
Česká republika
+420704849659