Personální a vzdělávací společnost

Pracovník údržby - servisní technik, Milovice

Pro našeho významného zákazníka Merhautovo pekařství hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník údržby – servisní technik v Milovicích, ul. Topolová 840.

Společnost Merhautovo pekařství je pro Vás jistotou trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje.
Důkazem je i 14 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji.
V současné době připravují otevření dalších poboček. Stojí si za dobře odvedenou ruční prací s použitím kvalitních surovin.
Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí a jistotu dlouhodobého zaměstnání.

Co Vás čeká?

  • Samostatná a zodpovědná práce.
  • Údržba strojů a jejich preventivní kontrola.
  • Činnosti spojené s každodenní údržbou pekárenského provozu a objektu pekárny.
  • Nákup náhradních dílů, komunikace s dodavateli náhradních dílů.
  • Spolupráce s vedoucími výroby.
  • 40 hodinový pracovní týden s občasnou víkendovou a noční pohotovostí/službou.

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost pekárenských technologií výhodou.
  • Minimálně středoškolské vzdělání bez maturity, elektrotechnický směr výhodou.
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. §7 výhodou.
  • Zkušenosti na podobné pozici v potravinářském oboru podmínkou.
  • Zodpovědnost, pečlivost, smysl pro detail, pracovitost.

Co získáte?

  • Perspektivu a stabilitu zaměstnání v rodinné společnosti.
  • Základní nástupní mzdu 35 000 Kč/měsíc brutto.
  • Osobní ohodnocení, prémie.
  • Slevu na firemní výrobky.
  • Možnost dalšího profesního vzdělání (odborná školení, odborné kurzy dle výběru atd.).
  • Nástup možný ihned!

Jdete do toho? Skvělé! :

Stačí jen kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení.
Těšíme se na setkání s Vámi!
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Topolová 840, Milovice, Nymburk, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Merhautovo pekařství, s.r.o.
Merhaut Miroslav
Pražská 614,
294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
+420603212021
ID: 4052577  Datum zveřejnění: 26.3.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč/měsíc