Fyzioterapeut aneb kamarád pro pohybový aparát

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Tebe potřebujeme?::
• Empatickou a příjemnou osobnost s holistickým ale současně racionálním přístupem v rehabilitaci
• Schopnost vyznat se v pohybové terapii onemocnění, u kterých může být rehabilitační a fyzikální medicína efektní
• Není nutné mít registraci fyzioterapeuta, můžeš být chvíli po škole
• Důležitější je snaha se dále vzdělávat, učit od zkušenějších kolegů, stejně tak z úspěšných kazuistik nemocných

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?::
• Zázemí v ambulantním rehabilitačním centru (lékaři a fyzioterapeuti).
• Pozice fyzioterapeuta v soukromém zdravotnickém zařízení (odborným garantem je lékař – vysokoškolský pedagog).
• Odborný dohled zkušenějších kolegů, kteří vždy rádi poradí a pomohou, i v kariérních začátcích.
• Flexibilní pracovní doba.
• Finanční ohodnocení 25-45 tis. Kč, složené z fixní a pohyblivé mzdy podle kvality a objemu odvedené fyzioterapie.
• Postaráme se o tebe na plný (i částečný) úvazek.

Informace o náboru

Chceš u nás pracovat? ::
Skvělé! Zavolej na +420 731 495 733 nebo pošli email na [email protected] a odpovíme tvé další otázky.
Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké další benefity nabízíme?::
• Zkušení kolegové (fyzioterapeuti a lékaři), kteří ti budou předávat své know-how.
• 20 dní dovolené + další nadstandardní volné placené pracovní dny (např. prodloužení letních a vánočních svátků) + “sick days“.
• Společné sportovní aktivity.
• Úhrada stravného.
• Hrazené kurzy a školení podporované rehabilitační filosofií našeho centra.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4055452  Datum zveřejnění: 1.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 45 000 Kč/měsíc