Personální a vzdělávací společnost

IT Projektový Metodik

Pro projekt u našeho klienta ŠKODA AUTO obsazujeme pozice IT projektových metodiků, kteří budou zajišťovat stálý rozvoj a zlepšování procesů projektového řízení v oblasti IT, dále také předkládat návrhy způsobů snížení projektových nákladů a nákladů na údržbu a správu systémů. Hledáme specialisty se zkušenostmi IT-PEP, SCRUM a s prací pro automobilový průmysl.

Co Vás čeká?

  • Optimalizace a rozvoj metodického pokynu Řízení IT projektů, integrace nových trendů za oblast projektového řízení (dle metodiky IT-PEP).
  • Podpora při implementaci agilní metodiky SCRUM do způsobů řízení IT projektů.
  • Rozpracování zásad koncernu VW do projektové práce.
  • Metodická podpora při zahajování projektů.
  • Příprava manažerských projektových reportů za oblast vývoje IT nástrojů.
  • Tvorba norem a standardů spolu s tvorbou dokumentace.
  • Úvodní zaškolování projektových administrátorů a jejich metodická podpora.

Co Vám nabízíme?

  • Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle míry seniority.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Týden dovolené navíc.
  • Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.
  • Možnost služebního automobilu.
  • Využití rekreačního zařízení v Harrachově.
  • Volné vstupy do posilovny v Mladé Boleslavi.
  • Profesní rozvoj.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
  • Bezplatné očkování.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-Mobile.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.

Co potřebujete k práci?

  • Zkušenosti s projektovým řízením z pohledu metodiky IT procesů.
  • Znalost projektových metodik a principů ITIL, PRINCE 2, IBM RUP nebo SCRUM, CMMI a COBIT.
  • Velkou výhodou je znalost metodiky IT-PEP.
  • Orientaci v segmentu automotive.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
  • AJ min. B2.
  • Proaktivní přístup.

Zaujala Vás naše nabídka?

Super! Zašlete nám Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem nebo nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Nováková Iva
Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika