Personální a vzdělávací společnost

Vedoucí stavby se zaměřením na elektroinstalaci

Pro projekt u našeho klienta ŠKODA AUTO obsazujeme vhodného kandidáta/ku na pozici projektového manažera pro elektroinstalaci ve výrobě. Vaším úkolem bude zajistit správnost elektro připojení při instalaci a rozšiřování svařovacích linek, a to od přípravy projektu až samotnou realizaci. Stavby budou probíhat v Mladé Boleslavi a převážně v Kvasinách. Znamená to zejména organizačně koordinovat a metodicky řídit dodavatele v oblasti elektro, odpovědnost za kvalitu realizace a plnění termínů.

Co Vás čeká? :

  • Koordinace a kontrola externího elektro dodavatelů komplexního řešení, tj. projekt, realizace a optimalizace, řízení a napájení svařovací linky.
  • Vedení stavby v oblasti elektro, příprava stavby svařovacích linek – spolupráce s dalšími útvary výroby, konstrukce a projekce.
  • Koordinace stavby svařovacích linek a následných integrací, instalací v oblasti elektro.
  • Rozhodování při řešení problémů a stanovování priorit.
  • Účast na pravidelných grémiích za účasti externích firem a ŠKODA AUTO.
  • Příprava a kontrola podkladů pro předání dokumentace elektro k danému projektu.
  • Spolupráce, koordinace komunikace externích dodavatelů a zákazníka.
  • Nastavování harmonogramu jednotlivých projektů a hlídání klíčových termínů
  • Dohled nad dodržováním technických norem, technologických předpisů, ITS, workshopu pro daný projekt, pracovně – právních předpisů, BOZP a PO.
  • Sledování a kontrola víceprací. Stanovování optimalizačních opatření při zprovoznění.

Co Vám nabízíme?

  • Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
  • Zajímavé finanční ohodnocení od 70 do 125 tis. Kč měsíčně dle zkušenosti.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Týden dovolené navíc.
  • Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.
  • Možnost služebního automobilu.
  • Využití rekreačního zařízení v Harrachově.
  • Volné vstupy do posilovny v Mladé Boleslavi.
  • Profesní rozvoj.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
  • Bezplatné očkování.
  • Výhodné telefonní tarify společnosti T-Mobile.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.

Co požadujeme?

  • Praxi 3-5 let v řízení projektů v oblasti elektro. Znalost svařovacích linek, stavby svařovacích linek výhodou.
  • Znalost čtení technické dokumentace.
  • Vyhlášku 50/1978 min. §6 tj. pracovníci pro samostatnou činnost.
  • Znalost práce v Microstation a JT2GO.
  • Komunikativnost a samostatnost.
  • Znalost E-planu, P-planu.
  • Orientace ve VASS prostředí výhodou.
  • Znalost předpisů ITS a zákonných norem v oblasti elektro.
  • Flexibilita., např. ochota práce ve dnech pracovního volna, klidu a o státních svátcích nebo práce v nočních směnách při samotné realizaci.
  • AJ nebo NJ min. B2.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem nebo nás můžete kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika