Personální a vzdělávací společnost

Lektor/ka technického školení prodejního personálu

Pro dlouhodobý projekt pro našeho klienta ŠKODA AUTO hledáme kandidáty/ky na pozici Lektor/ka technického školení. Budete mít na starosti vývoj a realizaci technických školení pro prodejní personál ve vybraných technických oblastech. Využijte příležitost podílet se na utváření nové budoucnosti automobilového vývoje v oblasti elektrifikace vozů a digitální obsluhy.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Kompletní odpovědnost za přípravu, rollout a realizaci technických školení v problematice infotainmentu, diagnostiky vozidel, motorů, elektrických pohonů, asistenčních systémů, datových sběrnic, topení a klimatizací.
  • Analýza vzdělávacích potřeb, komunikace se zákazníkem.
  • Tvorba školících materiálů, včetně materiálů samostudijních.
  • Samotná lektorská činnost.
  • Zajištění školení prezenční i online formou.
  • Školení jsou převážně v rámci České republiky, občasně i v zahraničí.

Co je pro nás důležité?

  • Vaše vynikající znalosti v některé z uvedených specializací.
  • Znalost garančních procesů ŠKODA a VW Group.
  • Schopnost realizace školení v českém a anglickém jazyce pro veškeré poptávané oblasti (AJ min. B2).
  • Orientace v problematice poprodejní servisní sítě ideálně přímo ŠKODA AUTO, znalost prodejních a servisních procesů.
  • Zkušenosti s platformami MS365, STREAM, Zoom.
  • Zkušenosti s tvorbou multimédií a OBS studiem.
  • Znalost servisních IT systémů a systémů D!AS.
  • Znalost OBD diagnostiky a GEKO.
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu.
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Ochota a schopnost pracovat, dále se rozvíjet.
  • Schopnost rychlého a logického rozhodování při řešení úkolů.
  • Zkušenosti s mid-level AV technikou pro vysílání 4K výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • Účast na zajímavých projektech a práci s nejmodernějšími technologiemi automobilů.
  • Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
  • Finanční ohodnocení 48.000 - 100.000 Kč/měsíc, dle praxe a zkušeností.
  • Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.
  • 5 dnů doplňkové dovolené navíc.
  • Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
  • Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.
  • Bezplatné očkování.
  • Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
  • Mobilní telefon + možnost zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu.
  • Možnost služebního automobilu.

Je to na Vás!

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Pokud jste se nenašli v žádné z uvedených specializací, zkuste se podívat na naše další otevřené lektorské pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
www.facebook.com/dpwork.cz
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Mladá Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek, živnost
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou