Personální a vzdělávací společnost

Programátor v jazyce C#, Praha

Software Factory s.r.o. se zabývá vývojem software pro medicínské a jiné technologické systémy. Programátoři pracují zde v Praze, ale jsou součástí mezinárodních týmů a spolupracují úzce s týmy vývojářů u renomovaných výrobců medicínských zařízení.

Náplň práce:

• Návrh a implementace aplikací, služeb a rozhraní formou agilních projektů.
• Dokumentace a testování softwarových modulů dle pravidel pro řízení kvality definovaných zákazníkem.
• Kontakt s týmy zákazníka, reportování, vzdělávání se.

Požadujeme:

• Vzdělání v oblasti IT na úrovni bakaláře či obdobné znalosti.
• Zkušenost s programováním v C#, .NET, .NET Core a zkušenost s práce s verzovacími systémy, např. Git.
• Zkušenost s webovskými technologiemi jako ASP.Net, Angular, Java Script, HTML5/CSS.
• Alespoň základní přehled o mikroslužbách, REST-APIs, cloud computing a DevOps.
• Očekáváme samostanou práci na zadaných úkolech.
• Pracovním jazykem v týmu je angličtina, němčina se také případně využije.

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek, zaměstnanecký poměr.
• Práci na zajímavých projektech v agilních mezinárodních týmech.
• Práce v kanceláři v Praze, popřípadě částečně možný i homeoffice.
• Pružná pracovní doba.
• Notebook.
• Zaškolení, pravidelná školení či účast na konferencích dle zájmu.
• Různé finanční a nefinanční benefity dle dohody.

Jak nás kontaktovat:

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v angličtině kliknutím na tlačítko odpovědět.
Těšíme se na setkání s Vámi.

O co nemáme zájem:

• Nabídky pracovních agentur a pronájem pracovníků.
• Zahraniční zájemce bez pobytu v ČR nebo pracovního povolení.
• Spolupracovníky a dodavatele na IČO.

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Kodaňská 1441/46, Praha 10-Vršovice, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
Kontakt:
Software Factory s.r.o.

Kodaňská 1441/46
10100 Praha (Hlavní město Praha)
Česká republika
ID: 4076914  Datum zveřejnění: 7.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.