CNC soustružník

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc50000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká je náplň práce?::
* Práce na CNC soustruhu (řídící systém Siemens, stroj Kovosvit MAS).
* Manipulace s obrobkem i za pomoci mostového jeřábu.
* Bezpečné a odpovídající upnutí obrobku ve stroji.
* Správná volba a zavedení obráběcího programu do řídícího systému stroje.
* Najetí nulových souřadnic obrobku.
* Volba řezných nástrojů, nastavení řezných parametrů.
* Kontrola a dohled nad chodem stroje v automatickém režimu.
* Výměna nástrojů a břitových destiček.
* Kontrola výsledků obrábění za pomoci měřidel a kalibrů, porovnání stavu obrobku s výrobní dokumentací.
* Ruční odstranění grotů (ostrých krajů), sražení hran.
* Úklid pracoviště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co požadujeme?::
* Znalost řídícího systému stroje (SIEMENS), praxe v jeho obsluze, schopnost tvorby programu v řídícím systému stroje dle dokumentace dílu.
* Zkušenosti s upínáním a najížděním obrobků v obráběcím stroji.
* Schopnost čtení konstrukční a technické dokumentace (výkres, data dílů, technol. postupy, nástrojové listy, programové listy).
* Zkušenost s volbou optimálních řezných parametrů nástrojů, znalost jednotlivých typů řezného nářadí.
* Praktické zkušenosti v oblasti strojírenské metrologie (použití měřidel a kalibrů).
* Jeřábnické a vazačské zkoušky (není podmínkou).
* Ochotu pracovat ve 20 - směnném režimu (nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny)

Informace o náboru

Líbí se Vám naše nabídka a chcete se dozvědět více? Jste to Vy, koho hledáme? Potom neváhejte a zašlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme...::
Není tato nabídka přímo pro Vás? Nevadí, obsazujeme i jiné pracovní pozice, které najdete na:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
* Průměrná hrubá měsíční mzda cca 50 000 Kč.
* Základní mzda 35 972 Kč + variabilní složka mzdy 0 – 20 % ze základní mzdy.
* Příplatek 16 Kč/hod. btto za práci ve 20-směnném systému.
* 10 Kč/hod. btto za práci odpoledne.
* 30 Kč/hod. btto za práci v noci.
* Příplatek za práci v SO i NE 25 %.
* Univerzální týmový příplatek 0 - 1 500 Kč.
* Zaručený bonus 0 – 1 500 Kč.
* Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.
* 5 dnů doplňkové dovolené navíc.
* Příspěvek na stravování (stravenkový paušál 60 Kč/ 1 den).
* Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
* Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.
* Bezplatné očkování.
* Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
* Možnost zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců